Pamuk Keten Fırfırlı Boho Runner
NYK102
$10.53 KDV Dahil
$16.85 KDV Dahil
Pamuk Keten Fırfırlı Boho Runner
NYK041
$17.92 KDV Dahil
$28.68 KDV Dahil
Pamuk Keten Fırfırlı Ham Runner
OYK053
$8.15 KDV Dahil
$13.04 KDV Dahil
Buldan Kumaşı Runner
ODM002
$25.82 KDV Dahil
$41.32 KDV Dahil
1

Runner

Runner, masalarda yemek yerken kullanılan ürünlerdir. Bu ürünlerin uzun ve dar bir görünümü vardır. Dikdörtgen şekilli bu ürünler masanın orta kısmından geçer. Tek başına kullanılabileceği gibi masa örtüsünün üzerine serilerek de kullanılabilir. Bunun yanında Amerikan servisler ile birlikte de kullanılabilir.

Runner modelleri değişiklik gösterir. Tek renkli olabileceği gibi çeşitli renk ve desenlere sahip modelleri de bulunur. Bunlar arasından yemek masanıza ve yemek takımınıza uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Yemek esnasında bu örtüler üzerinde tuzluk, peçetelik gibi ürünler yerleştirilebilir. Bu sayede masanın hem düzenli hem de uyumlu görünmesine olanak sağlar.

Runner Fiyatları

Runner fiyatları, desenine, boyutuna, üretildiği kumaşa göre değişiklik gösterir. Runner örtü modelleri özel akşam yemeklerinin de olmazsa olmazıdır. Şık bir masa hazırlamanıza yardımcı olur. Günlük olarak kullanılabilecek modellerin yanında özel günlere uygun renk ve desenlere sahip modeller de bulunur.

Ethnic runner modelleri canlı renkleri ile dikkat çeker. Canlı sofralar hazırlamak için bu modelleri tercih edebilirsiniz. Çiçek ve farklı desenlerle süslü bu ürünlerin farklı renk seçenekleri de bulunur. Günümüzde en çok tercih edilen modeller arasında yer alır.

Runner Modelleri

Vintage runner modelleri de en çok tercih edilen modellerden biridir. Klasik şıklıktan ödün vermeyen kişiler için bu modeller son derece uygundur. Bunun yanında bu model porselen yemek takımları ile de son derece şık bir görünüm oluşturur. Sade şıklıktan yana olanlar bu modelleri tercih edebilirler.

Suzane işli runner modelleri de sıklıkla tercih edilen modellerden biridir. Bu ürünler hem şık görünümleri hem de abartısız güzelliği ile dikkatleri üzerine çeker. Her türlü yemek masası ve yemek takımı ile uyumludur. Farklı renk seçenekleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Özel yemek davetlerinize renk katacak birbirinden şık runner modelleri bulunur. Bunlar arasından zevkinize en uygun olanları tercih edebilirsiniz. Bunun yanında farklı renk ve desen seçenekleri de yer alır. Her renk yemek takımınız ile uyumlu runner modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Bunun yanında bu ürünler her bütçeye uygundur. Farklı renk ve desenlere sahip runner modellerini sitemizden alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR