Bride Sabahlık Gelin Sabahlığı
GKN001
$33.50 KDV Dahil
$53.55 KDV Dahil
1

Gelin Kimonosu

Peştamal Türk geleneklerinin bir parçasıdır. Bu ürün özellikle hamam ve spa merkezlerinde sıklıkla kullanılan ürünlerden biridir. Modern kültürde ise farklı şekillerde kullanımı mümkündür. Gelin kimonosu şeklinde de kullanımı yaygındır. Bir tür dokuma olan bu ürün Osmanlı döneminden bu yana kullanılır. Günümüzde ise farklı modellerde ve renklerde peştamallar bulunur. Bunlar arasından zevkinize en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Gelin kimonosu modelleri günümüzde kadınlar tarafından tercih edilen ürünlerdir. Yeni evlenecek olan kişiler de bu ürünlerden çeyizlerine almaktadır. Son derece kullanışlı ürünler olmaları nedeni ile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Ülkemizi ziyaret eden turistler de bu ürünlere ilgi gösterir. Hafif ve ince yapıları nedeni ile bu ürünler kadınlar tarafından tercih edilir.

Gelin Kimonosu Fiyatları

Gelin kimonosu fiyatları kullanılan kumaşa ve ürünün kalitesine göre değişiklik gösterir. Günümüzde pek çok kadın tarafından tercih edilen ürünlerden biridir. Eski zamanlarda hamamlarda örtünmek için kullanılan bu ürünler günümüzde hamam ve plaj gibi alanlarda da kullanılır. Bunun yanında evlerde kullanımı da son derece yaygındır.

Gelin kimonoları standart bedenlerde üretilir. %100 pamuk kumaştan üretilir. Bu nedenle insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmaz. Bu ürün düğün günü makyaj yapılırken rahatlıkla kullanılabilir. Rahat olması nedeni ile gelinlerin de rahat etmesine olanak sağlar. Bunun yanında gelin kimonosu sabahlık olarak da kullanılabilir.

Gelin Kimonosu Modelleri

Gelin kimonosu modelleri standart bedende üretilir. 30 derecede yıkanmasında herhangi bir problem yoktur. Bu ürün ince yapılı olduğu için kadınların rahat etmesine olanak sağlar. Bilindiği üzere düğünler çoğunlukla yaz aylarında yapılır. Gelin hazırlanırken kimonolar ile terleme ya da bunalma gibi durumlar yaşanmaz.

İnce yapısı nedeni ile kadınların rahat hareket etmelerine olanak sağlar. Bunun yanında taşınması da son derece kolaydır. Çantada yer kaplamadan rahat bir şekilde taşınabilir. Modern peştamal çeşitlerinden biri olan gelin kimonoları günümüzde gelinler tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerden biridir. Kullanım kolaylığı, rahat oluşu gibi sebeplerle tercih edilir. Bunun yanında sabahlık olarak kullanıma da son derece uygundur. Gelin kimonosu modellerini sitemizden satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR