Pamuk Keten Fırfırlı Boho Amerikan Servisi
NYK043
$10.46 KDV Dahil
$16.71 KDV Dahil
Pamuk Keten Fırfırlı Boho Amerikan Servisi
NYK066
$9.44 KDV Dahil
$15.08 KDV Dahil
Pamuk Keten Amerikan Servisi
NRP004
$14.94 KDV Dahil
$23.92 KDV Dahil
Pötikare Amerikan Servisi
NRP003
$14.95 KDV Dahil
$23.92 KDV Dahil
Pamuk Keten Fırfırlı Ham Amerikan Servisi
OYY001
$8.74 KDV Dahil
$13.99 KDV Dahil
Pamuk Keten Fırfırlı Ham Amerikan Servisi
OYY002
$8.74 KDV Dahil
$13.99 KDV Dahil
1

Amerikan Servisi

Amerikan servisi, günümüzde her yerde kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler yemek esnasında yemek masalarının kirlenmesine engel olur. Kolay bir şekilde temizlenmesi nedeni ile de insanlar tarafından tercih edilir. Amerikan servisi bunun yanında şık görünümü ile de tercih edilir. Bu ürünler mutfakların güzel görünmesini sağlarlar.

Amerikan servisi modelleri farklı tasarımları ile herkesin zevkine uygundur. Bu nedenle de çoğu kişi tarafından tercih edilen ürünlerdir. Sofra temizliğine önem veren kişiler tarafından da sevilen ürünlerdir. Bunun yanında pratik kullanımları ile de oldukça başarılıdır. Masa örtülerinden küçük boyutlarda olmaları nedeni ile de kullanımı ve saklaması son derece kolaydır.

Amerikan Servisi Fiyatları

Amerikan servisi fiyatları üretildikleri malzemelere, boyutuna, desenine göre farklılık gösterir. Günümüzde her zevke ve tarza uygun Amerikan servisi modelleri bulmak mümkündür. Farklı boyutları, renkleri ve desenleri ile tarzınıza uygun modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ürünler masaların kirlenmesine ve zedelenmesine de engel olur.

Amerikan servisler büyük masa örtülerine göre pratik ürünler olmaları nedeni ile günlük yaşamda tercih edilir. İlk üretilen Amerikan servisleri dikdörtgen şekilli ürünlerdir. Bunun yanında günümüzde farklı kumaşlardan, hasır ya da keçeden üretilen modeller de bulunur. Vintage Amerikan servisi modelleri de günümüzde en çok tercih edilen modellerdir. Şık ve sade görünümleri ile her mobilyaya uygun olan bu ürünlerin farklı renkleri de vardır.

Amerikan Servisi Modelleri

Amerikan servisleri masa örtülerine bir alternatif oluşturması ile bilinir. Bu ürünler küçük çocuklara ya da bebeklere yemek yedirirken de son derece kullanışlıdır. Farklı desen ve modellerdeki Amerikan servisleri çocukların ilgisini çekerek yemek yemeye de teşvik eder.

Yemek esnasında yemeğin ya da içeceğin dökülmesi gibi kazalar yaşanabilir. Bu gibi durumlarda Amerikan servisleri masanın korunmasına yardımcı olur. Bu ürünlerin temizlemesi de son derece kolaydır. Tüm bu avantajları nedeni ile günlük yaşamda sıklıkla tercih edilen ürünlerdir.

Bunun yanında özel günler için de üretilen Amerikan servisi modelleri bulunur. Şık yemekler için de farklı modeller arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bunun yanında dekorasyon açısından da güzel bir görünümü vardır. Sitemizden Amerikan servisi satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR