GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Politikası COTTON MAİSON olarak sitemize üye olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgiler, kanunla yetkili kılınan mercilerin talebi ve aşağıda sayılan haller hariç olmak üzere gerçek ve tüzel üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

Kişisel bilgileriniz hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklanmaz ve kullanılmaz. Belirli dönemlerde COTTON MAİSON ile ilgili tanıtım ve kampanya haberleri gönderilmek amacıyla, bilgileriniz sadece COTTON MAİSON tarafından kullanılabiliyor olacaktır.

Kişisel bilgileriniz sadece müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılabilecektir.

Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen, COTTON MAİSON'a ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda COTTON MAİSON 'un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

COTTON MAİSON, tarafından site dahilinde düzenlenebilecek anketlere cevap veren kullanıcılardan elde edilen bilgiler ve kullanıcıların kişisel bilgileri COTTON MAİSON veya iş birliği içinde olduğu kuruluşlar tarafından, bu kullanıcılara doğrudan reklam, tanıtım pazarlama yapmak, istatistiksel analiz yapmak veya veri tabanı oluşturmak amacıyla ve benzeri amaçlarla kullanılabilecektir.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde saklanmamaktadır. Kart bilgileriniz üyelik esnasında ya da daha sonraki dönemde üyelik bilgisi/güncelleme adı altında talep edilmemektedir. Alışveriş sırasında COTTON MAİSON çalışanları dahil, hiç kimse kredi kartı bilgilerinizi görememektedir. Bu bilgiler, yüksek güvenlik şartları altında ilgili bankalara 128 Bit SSL güvenlik sistemi üzerinden iletilmektedir.

Kredi Kartı Güvenliği

COTTON MAİSON, cottonmaison.com 'da yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. 128 Bit SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde güvenliğinizi riske atmadan cottonmaison.com’dan alışveriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgilerin girildiği sayfalarda adres çubuğunun yanında (her tarayıcıda değişiklik gösterir) görebileceğiniz anahtar veya kilit işareti, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslar tarafından görünmeyeceğinin işaretidir.

COTTON MAİSON, cottonmaison.com' de gelişmiş güvenlik sistemi olan ve alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak Global Sign tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişinize devam edebilirsiniz. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün değildir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR