Boho Stili Damacana Kılıfı
NYK059
$11.63 KDV Dahil
$18.62 KDV Dahil
Boho Stili Damacana Kılıfı
NYK060
$11.63 KDV Dahil
$18.62 KDV Dahil
Boho Stili Damacana Kılıfı
NYK061
$11.63 KDV Dahil
$18.62 KDV Dahil
Boho Stili Damacana Kılıfı
NYK062
$11.97 KDV Dahil
$19.16 KDV Dahil
Boho Stili Damacana Kılıfı
NYK063
$10.10 KDV Dahil
$16.17 KDV Dahil
Boho Stili Damacana Kılıfı
NYK064
$10.10 KDV Dahil
$16.17 KDV Dahil
Boho Stili Damacana Kılıfı
NYK065
$12.57 KDV Dahil
$20.11 KDV Dahil
1

Ev Düzenleyici

Ev düzenleyici günümüzde en çok kullanılan ürünlerden biridir. Evlerin daha derli toplu görünmesine olanak sağlar. Bu nedenle de çoğu kişi tarafından tercih edilen ürünlerdir. Günümüzde evlerde düzeni sağlaması açısından pek çok ev düzenleyici üretilir. Bu sayede daha derli toplu bir görünüm elde etmek mümkündür.

Ev düzenleyiciler ile evlerin toplanması ve daha estetik görünmesi de mümkündür. Ev düzenleyici ürünler günümüzde en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Evlerin daha kolay toparlanması ve düzenlenmesi amacı ile tercih edilir. Ev ya da ofis ortamlarının düzenli olmasını isteyen kişiler bu ürünleri tercih edebilir.

Ev Düzenleyici Ürün Fiyatları

Ev düzenleyici ürün fiyatları düzenleyicilerin üretildiği malzemeye ve ürüne göre değişiklik gösterir. Bu ürünler son derece uygun fiyatlıdır. Bu nedenle günümüzde en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Ofislerin ve evlerin düzenli görünümüne yardımcı olur.

Damacana kılıfı modelleri de günümüzde sıklıkla tercih edilen ürünlerden biridir. Bu ürünler %100 doğal pamuktan üretilir. Bu nedenle doğal bir görünümü vardır. Damacanaların çirkin görünümlerini kamufle ederek daha estetik bir görünüm elde edilmesini sağlar. Bu ürünlerde herhangi bir boya kullanılmamıştır. Bu nedenle insan sağlığına herhangi bir zararı yoktur. Güzel görünümleri nedeni ile evlerde en çok tercih edilen ürünlerden biridir.

Damacana Kılıf Nedir?

Damacana kılıf modelleri damacanaların çirkin görünümlerinin giderilmesine yardımcı olur. Bu nedenle günümüzde evlerde ve iş yerlerinde tercih edilen ürünlerden biridir. Bu ürünler pamuktan üretildikleri için 30 derecede yıkamak gerekir. Bu sayede çekme gibi durumlar söz konusu olmaz.

Kaliteli ürünler olmaları nedeni ile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Tabanı 26 cm, Boyu 45 cm olan ürünlerin çapı ise 82 cm civarındadır. Bu ürünlerin ağız kısımları büzgülü olduğu için kullanımı son derece kolaydır. Güzel desenleri ile estetik bir görünüm oluşmasına olanak sağlarlar.

Dantelli ve vintage modelleri arasından sizler için en uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Tüm modeller son derece kullanışlı olmalarının yanı sıra oldukça da kalitelidir. Tüm ev düzenleyici ve damacana kılıf modellerini sitemizden satın almanız mümkündür.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR