Buldan Kumaşı Lastikli Çarşaf
BNT009
$27.94 KDV Dahil
$44.72 KDV Dahil
Buldan Kumaşı Yastık Kılıfı
BNT010
$10.95 KDV Dahil
$17.53 KDV Dahil
1

Nevresim Takımı

Nevresim takımı hem şıklığı hem de kullanım amacı yönünden ev tekstilinin vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Bu takımlar içerisinde yastık kılıfı, çarşaf, nevresim bulunur. Nevresim takımları farklı desenleri ile yatak odalarını süsleyen ürünlerdir. Bunun yanında bu ürünlerin yedekleri de bulunur. Bu sayede sürekli farklı desenlerde nevresim takımları ile evleri süslemek mümkün olur.

Nevresim takımı modelleri farklı seçenekleri ile her zevke hitap eden ürünlerdir. Son derece rahat ürünler olmaları nedeni ile kullanım bakımından da oldukça başarılıdır. Nevresim takımlarının pek çok farklı rengi ve deseni bulunur. Kaliteli ürünlerden üretilen takımlar uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Nevresim Takımı Fiyatları

Nevresim takımları desenli olabileceği gibi tek renkten oluşan klasik modeller de vardır. Sadelikten yana olan kişiler tarafından bu renkler de ilgi görür. Nevresim takımı fiyatı, takımın kalitesine göre değişiklik gösterir. Bu takımlar tek kişilik, çift kişilik, çocuk ve bebek takımları olarak ayrılır.

Bu takımlar her sezon insanlar tarafından ilgi görür. Bu nedenle her sezon kullanıcıların beğenilerine ve ihtiyaçlarına göre tasarlanır. Nevresim takımları farklı dokularda kumaşlardan üretilir. Bu nedenle kişiler ihtiyaçlarına göre farklı kumaştan üretilen takımları tercih edebilir. Bu ürünler çamaşır makinelerinde rahatlıkla yıkanma özelliğine sahiptir. Nevresim takımı kanaviçeli modeller özellikle evlilik aşamasında olan kişiler tarafından tercih edilir. Bunun yanında klasik tarzda ürünleri tercih eden kişiler de kanaviçe desenli modelleri tercih edebilir.

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Nevresim Takımları

Nevresim takımları her zevke hitap edece farklı modellerde üretilir. Nevresim takımı tek kişilik modeller arasında pek çok çeşit vardır. Bu ürünler yaz kış rahatlıkla kullanılabilir. Bu ürünler şık görünümleri nedeni ile yatak örtüsü olarak da rahatlıkla kullanılabilir. Spor tarzda ürünleri tercih edenler için keten ya da perkel ürünler de bulunur.

Nevresim takımı çift kişilik modeller de son derece çeşitlidir. Her zevke hitap eden çeşitler bulunur. Çoğunlukla %100 pamuktan üretilen ürünler tercih edilir. Bu ürünler çok daha sağlıklıdır. Çift kişilik nevresim takımları içerisinde iki adet yastık bir çarşaf ve bir nevresim bulunur. Nevresim takımlarını sitemizden alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR