Pamuklu Peştemal
PBP012
$16.92 Vat included
$27.04 Vat included
Pamuklu Peştemal
PBP001
$42.41 Vat included
$67.83 Vat included
Pamuklu Peştemal Bornoz
PBP029
$35.13 Vat included
$56.14 Vat included
Pamuklu Peştemal Bornoz
PBP036
$33.64 Vat included
$53.82 Vat included
Pamuklu Peştemal Bornoz
PBP040
$33.09 Vat included
$52.87 Vat included
Pamuklu Peştemal Bornoz
PBP049
$33.09 Vat included
$52.87 Vat included
Pamuklu Peştemal Bornoz
PBP026
$21.20 Vat included
$33.84 Vat included
Pamuklu Peştemal Bornoz
PBP063
$30.78 Vat included
$49.20 Vat included
Pamuklu Peştemal Bornoz
PBP069
$30.78 Vat included
$49.20 Vat included
Pamuklu Peştemal Bornoz
PBP075
$68.13 Vat included
$109.01 Vat included
Bambu Peştemal Bornoz
PBP080
$38.53 Vat included
$61.57 Vat included
1

Bornoz

Bornoz hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılan ev tekstil ürünlerinden biridir. Günümüzde farklı desen ve modellerde bornozlar vardır. Hem erkeklerin hem de kadınların kullanımına uygun modeller bulunur. Peştamal bornoz çeşitleri de günümüzde en çok tercih edilen modellerdir.

Bornoz modelleri arasında peştamal olanlar çok fazla ilgi görür. Bu ürünlerin ince bir yapısı vardır. Hızlı bir şekilde suyu emer. Bunun yanında hızlı bir şekilde kuruma özelliği vardır. Kadınlar ve erkekler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. İnsanları bunaltmaz. İnce yapısı nedeni ile özellikle yaz aylarında tercih edilir.

Bornoz Fiyatları

Bornoz fiyatları kullanılan kumaşa ve ürünün kalitesine göre değişiklik gösterir. Peştamal yüzyıllardır Türk geleneğinde olan bir üründür. Günümüzde ise bu ürün modernize edilerek de satılır. Peştamal bornozlar da bunlardan biridir.

Bu bornoz çeşitleri evlerde kullanılabileceği gibi seyahatlerde ve tatillerde de tercih edilebilir. İnce yapısı nedeni ile valizde çok fazla yer kaplamaz. Bunun yanında konsept ya da butik otellerde de bu ürünler sıklıkla kullanılır. Peştamal dikişsiz dokuma kumaştan üretilir. Bu sayede yumuşaktır ve cildi tahriş etmez. Bu özelliği nedeni ile de sıklıkla tercih edilir. Erkek bornozu modelleri arasından tarzınıza en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Bornoz Modelleri

Kadın bornozu seçimlerinde de peştamal sıklıkla kullanılır. Şık görünümü, kumaşı nedeni ile havuz ve sahil gibi alanlarda da kullanılabilir. İnce yapısı nedeni ile çok fazla yer kaplamaz. Bu sayede plaj çantasında da rahatlıkla taşınabilir.

Farklı pek çok model arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bu ürünler insanı sıkmaması, ince yapısı sebebi ile rahat bir şekilde kurulanmaya olanak sağlar. Kadın ve erkek modellerinin yanı sıra çocuk bornozu modelleri de vardır.

Modern peştamal bornozlar alışılagelmiş peştamal renklerinden farklı renklerde üretilir. Bu sayede zevkinize uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Plaj ya da havuz gibi alanlarda kullanılmayı düşünüyorsanız bikini ve mayolarınıza uyumlu olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Bu ürünler ince yapısı nedeni ile sıcak havalarda insanların bunalmasına engel olur. Bunun yanında rahat bir şekilde hareket etmeye de olanak sağlar. Peştamal bornoz modellerini sitemizden alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN