Pamuklu Peştemal Çocuk Bornozu
PBC066
$26.64 Vat included
$42.54 Vat included
1

Peştamal Çocuk Bornozu

Peştamal çok uzun yıllardır kültürümüzde olan ürünlerden biridir. Bu ürünler güzel görünümlerinin yanı sıra son derece kullanışlıdır. Önceleri hamam ve sauna gibi alanlarda sıklıkla kullanılan bu ürünler günümüzde farklı alanlarda da kullanılabilir. Modern peştamal ürünleri de günümüzde tercih edilen ürünlerden biridir. Peştamal çocuk bornozu da bu ürünler arasında yer alır.

Peştamal çocuk bornozu modelleri 3-12 yaş arasındaki çocuklar için uygun ürünlerdir. Oldukça yumuşak bir yapıları vardır. Bu nedenle cilde değdiğindeki hissiyatı oldukça güzeldir. Yumuşak olmaları ve ince yapıda olmaları nedeni ile de çocuklar tarafından tercih edilir. Normal bornozlar gibi kalın olmadığı için çocukları bunaltmaz, ciltlerinin tahriş olmasına neden olmaz.

Peştamal Çocuk Bornozu Fiyatları

Peştamal çocuk bornozu fiyatları son derece uygundur. Kaliteli olmaları nedeni ile çocuklarınız büyüyene kadar bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. İnsan sağlığına zararlı materyaller barındırmaz. Evlerde banyodan sonra kullanılabileceği gibi plaj ve havuzlarda da kullanılabilir. Hızlı bir şekilde su emme özelliği vardır. Bunun yanında hızlı bir şekilde kuru. Bu özellikleri nedeni ile ebeveynler tarafından da tercih edilen ürünlerden biridir.

İnce bir yapıda olması nedeni ile valizde çok fazla yer kaplamaz. Bu nedenle özellikle seyahatlerde rahatlıkla taşınabilir. Yumuşak ve hafif yapısı nedeni ile çocuklar tarafından da sevilen ürünlerden biridir. Havuz ve plaj gibi alanlarda çocukların sudan çıktıktan sonra hızlı bir şekilde kurulanmasına olanak sağlar. Bunun yanında çocukların rahat bir şekilde hareket etmelerine de yardımcı olur.

Peştamal Çocuk Bornozu Modelleri

Farklı renklerde peştamal çocuk bornozu çeşitleri vardır. Çocuklarınızın zevkine uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Çocukların su ile oynadığı her alanda bu ürünler rahatlıkla kullanılabilir. Pembe, yeşil, mavi, mor, kırmızı gibi farklı renklerde modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Pamuktan üretilen bu ürünler çocukların sağlığına zararlı madde içermez. Tamamen doğal bir şekilde üretilir. Bu özellikleri nedeni ile de anne babalar tarafından sıklıkla tercih edilir. Taşıması kolaydır. Su çektiğinde çok fazla ağırlaşmaz. İnce yapısı ile sıcak yaz aylarında çocukların bunalmasına engel olur. Peştamal çocuk bornozu modellerini sitemizden satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN